skip to Main Content
+372 551 6780 info@happydrops.ee

H A P P Y   D R O P S-i   Lugu

Idee ja esmane armumine terratso stiili toimus kaks aastat tagasi, kui töötasin ühes Tallinna keraamiliste plaatide sisustussalongis. Mulle hakkas meeldima värviliste tükkide kasutusviis, mis tundus sel ajal keraamiliste plaatide maailmas väga lõbus. Sellest saati olen ise suureks terratso fänniks saanud ja olen seda tänaseni. Enda elamise sisekujunduse värskenduskuuriga soovisin sinna lisada terratso sisustuselemente. Internetist oli tol ajal sellises stiilis vähe leida ning seetõttu otsustasingi, et hakkan ise tegema.

Käeline ja loominguline tegevus on mulle alati meeldinud, mistõttu on mu elus olnud hobideks tantsimine ja sinna juurde erinevad loomingulised tegevused. Materjali valikus oli algselt mõttes betoon, millega tegin katsetusi. Valminud tooted olid küll ägedad kuid sisetunde põhjal ei tundunud see mulle õige materjal. Mõni aeg hiljem leidsin enda jaoks materjali nimega Jesmoniit.

…ostsin lennupiletid, pakkisin kaasa ühte käekotti vaid hädavajaliku ja istusin lennukisse. ✈️Sihtkoht —> Inglismaa, London kus toimus Jesmoniidi workshop. Materjal on Inglismaalt pärit ja esimest korda elus ööbisin hosteli ühistoas 8 kontvõõraga. Kohati oli kõhe, magasin tropid kõrvas ja tegelikult sai päris hästi magatud.

Workshop toimus Londoni kesklinnast metrooga minnes 40 minuti kaugusel. Plaan kuidas sinna saada oli kõik paigas kuid hommikul selgus, et ükski metroo ei tööta. Tekkis väike paanika, ma olen ju halb navigeerija. 😀 Kuidas ja millega ma siis workshopile üldse kohale saan? Laadisin telefoni mitmeid erinevaid Londoni ühistranspordi äppe, et saada üldse aru kuidas mingi äpp töötab ja mis oleks mugav kasutada. Busse on seal kesklinnas omajagu, saa siis aru kuhu poole teed vaja minna ja mitme bussiga pean üldse sõitma. Igaljuhul bussidega kestis sõit kui ma ei eksi siis paar h kindlasti.

Igatahes kuidagi sain hakkama, kohale ma jõudsin. Õigeks ajaks ka veel…küllap seetõttu, et hommikul varakult tahtsin juba teele asuda.

Workshopil olles sain materjaliga tutvuda ja meisterdada endale oma esimesed terratso välimusega klaasialused. Panen peagi ka pildid siia, millised minu esimesed kaks klaasialust välja tulid. Hiljem kui tegin enda vormidega esimesi sisustuselemente, tekkis äratundmine tootes olevates värvilistes tükkides –  ole rõõmus… millest sündiski nimi „ HAPPY DROPS “ .

Be happy with Happy Drops
Dairi Põld

Back To Top