skip to Main Content
+372 551 6780 info@happydrops.ee

Üld- ja ostutingimused

Veebipoe https://www.happydrops.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Drops Design OÜ

Ettevõtte nimi: Drops Design OÜ
Juriidiline aadress: Ravi tn 6-36, 10134 Tallinn
Registrikood: 14645249
Kontakttelefon: +372 551 6780
E-Post: info@happydrops.ee

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
Veebipoes on toodete pildid illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikkusest.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.
Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. 

Eesti piires on täpsemad kohaletoimetamise viisid järgnevad:

* Omniva pakiautomaat – tellimus toimetatakse 2-7 tööpäeva jooksul Omniva pakiautomaati. Tellimuse kohale jõudmisel saadetakse Teile vastavasisuline SMS teade.

* SmartPost pakiautomaat – tellimus toimetatakse 2-7  tööpäeva jooksul Omniva pakiautomaati. Tellimuse kohale jõudmisel saadetakse Teile vastavasisuline SMS teade.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
Rahvusvaheline transport: Palun võtke meiega ühendust: info@happydrops.ee, et leppida kokku soovitud toodete hinna, koguse ja transpordiviisi osas ning vajadusel saame tooteid saata rahvusvaheliselt.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul

[olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele].

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@happydrops.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt on vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on toote(d) tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Makseviiside kirjeldus ja valuuta

Veebipoes saab tasuda läbi turvalise maksekeskuse kõikide Eesti maksekaartide ja interneti pangakontodega (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop). Arveldamise valuuta on Euro. Veebipoes pakutavad kaubad ei sisalda käibemaksu.

Lisaks saab e-poes tasuda panga maksega Drops Design OÜ arveldusarvele
LHV: EE957700771003621016. Ülekandega arve/tellimuse alusel tasudes palume märkida maksekorraldusele kindlasti tellimuse number.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@happydrops.ee või helistada telefonil: +372 551 6780.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Lehekülje sisu ja selle kasutamine

Antud veebilehe sisu, sh fotod, videod ja muu toote presenteerimisega seotud visuaalne sisu on kaitstud autoriõigusega. Mistahes sisu kasutamise ainuõigus kuulub Drops Design OÜ’le või viidatud autorile. Veebilehe illustreeriva materjali kasutamine ilma Drops Design OÜ vastavasisulise loata ei ole lubatud.

Back To Top