skip to Main Content
+372 551 6780 info@happydrops.ee

Privaatsuspoliitika

Veebipood on võtnud endale eesmärgiks olla isikuandmete töötlemisel Sinule usaldusväärseks ja Sinu õigusi austavaks partneriks. Sellest lähtuvalt oleme koostanud privaatsuspoliitika, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, säilitamist ja edastamist.

Milliseid andmeid me kogume

Me kogume Teie poolt sisestatud andmeid kui Te sooritate näiteks ostu või tellimuse Veebipoes. Veebipood võib paluda Teil teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Isikuandmed on andmed, mida Happy Drops kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente meie e-poe uudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab ennast sellest igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) tellimuse töötlemiseks ja kauba ostjale saatmiseks.

Kliendiandmete avalikustamine ja/või edastamine kolmandatele isikutele

Kliendi paremaks teenindamiseks võib Happy Drops avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Happy Dropsile teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport. Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatatud töötleja Maksekeskus AS-le. Kolmandateks isikuteks võivad veel olla reklaami- ja turunduspartnerid, kliendirahulolu uuringut korraldavad ettevõtted, osutajad, disainerid, sisekujundajad, IT partnerid, postiteenust vahendavad või osutavad isikud, asutused ja organisatsioonid tingimusel, et: vastav eesmärk ja Töötlus on seaduslik.

Küpsised ehk cookies

Nagu paljude teiste veebilehtede puhul, salvestab happydrops.ee Veebipood Teie IP-aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega “küpsiseid” (cookies). Küpsised aitavad Teie veebilehitseja serveris end automaatselt identifitseerida. Soovikorral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuid sellega seoses võib teatud aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega. Veebipood kasutab kogutavaid andmeid, et võimaldada Teenuse osutamine vastavalt Külastaja või Kliendi harjumustele: – kindlustada parim Teenuse kvaliteet; – informeerida Külastajat ja Klienti sisust ja teha soovitusi; – muuta reklaamid asjakohasemaks ja tõhustada turunduspingutused; Kogutud andmeid kasutatakse ka Külastajate loendamiseks ning nende kasutusharjumuste fikseerimiseks.

Kasutaja õigused

Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid Teist hoitakse. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Teie isikuandmeid säilitatakse nii kaua, kui on vaja nende eesmärkide saavutamiseks, milleks isikuandmeid töödeldakse, kuid mitte vähem kui seda meilt nõuab meie tegevusi reguleeriv seadusandlus. Teie nõusoleku alusel töödeldavaid isikuandmeid säilitatakse kuni selle nõusoleku tagasivõtmise kuupäevani. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, andmeid muuta või neid kustutada, võtke meiega ühendust e-posti teel info@happydrops.ee. Isikuandmete kaitse ja turvalisus  Happy Drops rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Kõik meie Veebipoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Happy Dropsil on õigus ühepoolselt muuta käesolevaid Privaatsustingimusi mis tahes ajal. Happydrops.ee Veebipoe privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutuab klient ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv Veebipoe kasutamine näitab tema nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega. Eeldame, et kui asute kasutama Veebipoodi happydrops.ee, olete privaatsustingimustega tutvunud ja nõustunud. Lehekülje sisu ja selle kasutamine Antud veebilehe sisu, sh fotod, videod ja muu toote presenteerimisega seotud visuaalne sisu on kaitstud autoriõigusega. Mistahes sisu kasutamise ainuõigus kuulub Drops Design OÜle või viidatud autorile. Veebilehe illustreeriva materjali kasutamine ilma Drops Design OÜ vastavasisulise loata ei ole lubatud.

Back To Top